24/08/2023

Roboti v knihovně - OBSAZENO

Chceš si umět naprogramovat robota? Závodit s ním přes překážky? Nebo ho pořádně vytunit svým crazy stylem? Odpověděl jsi 3x ano? Je- li ti mezi 8 až 15 roky, tak se nech přihlásit rodiči na náš dvoudenní kurz zdarma!

Kdy a kam mám pak přijít? Druhý týden v září, respektive 12. 9. a 14. 9. 2023, a to vždy od 14:00 anebo od 16:30 do čítárny knihovny. S kým? Se zkušenými lektory Jakubem Růžičkou a Natálií Janou Holcovou. Za kolik? Zadarmo, resp. za slušné chování a plnou pozornost na kurzu ;-)

A pozor, na akci tě musí přihlásit rodiče. Více informací a přihláška ke stažení níže. A asi nemusíme psát nic ve stylu: "Kdo dřív přijde, ten programuje ..." Prostě máme omezený počet míst.

Projekt realizujeme díky Sdružení Via a. s. a programu Meet and Code. Za odbornou garanci děkujeme Krajské vědecké knihovně v Liberci.