Literární soutěž - prodlužujeme uzávěrku do 31. března!📢

Dnes otevřeno: Pro dospělé: zavřeno, Děti a mládež zavřeno Týdenní pracovní doba

What can library teach you?

Municipal Library of Semily organizes educational courses ranging from creative writing, memory training and using computers, to photography and mini-university of Semily.

What is coming?

More about learning →

Doporučujeme

pro dospělé
Žiju bez dětí : příběhy žen, které se nestaly matkami
Martina Hynková Vrbová
Téma, které hýbe současným mediálním světem. Moderátorka ČT Martina Hynková Vrbová v průběhu dvou let vyzpovídala bezdětné ženy různého věku, povolání i zájmů. Vznikla tak fascinující mozaika příběhů, které otevírají hluboká témata rodiny, hodnot i partnerských vztahů. Jedna žena po dětech toužila, ale nemohla je mít. Druh&…
pro dospělé
Pozdravy z Českého ráje : turistika na Turnovsku za Rakouska-Uherska
Antonín Mojsl
Knihu věnující se regionální historii - turistice za Rakouska - Uherska v Českém ráji sepsal historik Muzea Českého ráje v Turnově Antonín Mojsl. Publikace vychází z pramenů uložených ve Státním okresním archivu v Semilech a právě ve sbírkách mueza v Turnově. A rozhodně stojí za prohlédnutí.
pro děti
Jak si Fiškus sbalil saky paky
Sven Nordqvist
Přiznali jsme se vám, že jsme fanoušci Fiškuse? A máme tu další díl. Děda Pettson si ráno rád přispí, ale s Fiškusem šijí všichni čerti už ve čtyři! Kocourek totiž dostal novou postel s báječným pérováním, na které se náramně skáče. Jenže Pettson už má toho jeho hopsání ve čtyři ráno plné zuby. Jednoho dne děd…
pro děti
Gump - jsme dvojka : příběh psí pravdy, naděje a lásky
Filip Rožek
Pokračování dojemného psího příběhu, který se dočkal literárního ocenění i filmového zpracování. Nová Gumpova cesta začne přesně tam, kde ta předchozí skončila. Se svým milovaným Béďou Kozím Bobkem projdou příběhem, který už jim dávno předtím napsaly hvězdy. Kapesníčky do ručky a pusťte se do čtení, stojí to za to.