01/02/2022

Literární soutěž je v plném proudu

Píšete rádi? Právě na váš příběh či báseň čekáme. Literární soutěž "Slovo je jako otisk tvého nitra" je v plném proudu. Ale pozor, čas se krátí. Uzávěrka příjmu soutěžních prací je 28. února.

Soutěž je určena dětem, dospělým, ale mohou se zapojit i tandemy. Doručit je můžete osobně do knihovny nebo e-mailem na detske@knihovnasemily.cz; nezapomeňte přímo do dokumentu uvést vaše jméno, e-mail a věk.

Téma i forma je čistě na vás, rozsah je limitovaný – maximálně 5 stran textu A4 (pracujete-li na rozsáhlejším díle, vyberte, prosím, pouze ukázku a informujte nás o tom). Nebráníme se ani originálním ilustracím. Překvapte nás!

Plakát literární soutěž
Plakát literární soutěž (340,15 KB)